Jonathan Kreisberg Quartet

Jonathan Kreisberg Quartet

sobota 16/03/2024 od 19:00

Kytarista a skladatel Jonathan Kreisberg si svojí jedinečnou kombinací originální melodiky a progresivních harmonických textur již vybudoval velké světové renomé. Je uznáván jako špičkový hráč, který důkladně studoval jazzový jazyk a zároveň do něj vnáší nové svěží nápady, čímž rozšiřuje možnosti kytarového hraní v současné hudbě. Během své kariéry spolupracoval s takovými osobnostmi, jako jsou Dr. Lonnie Smith, Joe Locke, Ari Hoenig, Yosvany Terry, Larry Grenadier, Bill Stewart, Gary Versace, Will Vinson, Kevin Hays, Mark Ferber, Matt Penman a Martin Bejerano a další.

Vydal již celkem 11 alb, která jsou kritikou vysoko oceňována. Asi nejvíce vyzdvihována jsou CD "The South of Everywhere", "Shadowless", "One" (jeho první zcela sólová kytarová nahrávka), "Wave Upon Wave", "Kreisberg Meets Veras" a "Capturing Spirits - JKQ Live!". Již 15 let také každoročně získává cenu ASCAP Plus Award. Po 12 let byl Jonathan také stálým spolupracovníkem legendy světového jazzu – varhaníka Dr. Lonnieho Smithe, který o Kreisbergovi říká: "Je to vášnivý hudebník s velkou vizí a neustále se ohnivě snaží o inovace." Jonathan pracoval jako interpret a spolupracovník producenta na posledních dílech Dr. Smithe u Blue Note Records. 

Jonathan Kreisberg – g; Marko Churnchetz – p;  Luca Alemanno – b; Colin Stranahan – dr.

Vstupné: v předprodeji na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč a na místě v den koncertu na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. VIP vstupné: 1000 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

modern jazz
On-line vstupenka
>
Balíček koncertů
Jonathan Kreisberg Quartet

16.03.2024 19:00

Colorful People

16.03.2024 22:00