GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 09/09/2023 od 22:00

Taneční jazz, soul, funk, latino a world music – to vše Vás čeká v rámci zářijového Groove Docku. Zahraje vášnivý sběratel vinylů Adam Kvasnica, náš rezident Mr. Ultrafino a na perkuse všestranný muzikant Papis Nyass.

Adam Kvasnica – dlouholetý sběratel vinylů, hudební nadšenec a programový ředitel slovenského Rádia Piešťany. Adamovy mixy, spojující jazz, fusion, soul, funk, latino a world music, z něj udělaly jednoho z nejsledovanějších DJů na platformě Mixcloud a přinesly mu mnoho ocenění v kategoriích Best Crate Digger nebo Most Eclectic.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Vstupné: na sezení 350 Kč, na stání 200 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané