Electric Madness

Electric Madness

pondělí 04/12/2023 od 20:00

Kapela Electric Madness byla založena v roce 2018 kdy kytarista a skladatel Jiří Šimek vydal své stejnojmenné debutové album u Amplión Records. Kapelu tvoří špičkoví hudebníci ze dvou předních uskupení na české hudební scéně Muff a Vertigo. Na bicí nástroje se nezvykle představí dva skvělí bubeníci Daniel Šoltis a Roman Vícha, kteří se střídají za bicími a perkusemi. Vedle nich uslyšíte ještě basistu Rasťo Uhrika a klávesistu Martina Brunnera.

Electric Madness se vyznačují energickým projevem který nenechá v klidu ani jednoho posluchače. Vedle autorských skladeb Jiřího Šimka a Martina Brunnera, které se stylově pohybují na pomezí jazzu, funku a rocku, kapela zahraje také některé originálně převzaté skladby známých kapel různých stylů.

"Šimkův autorský repertoár se na desce pohybuje v mimořádném stylovém rozpětí.Nabízí se například přirovnání k společným projektům Johna Scofielda s triem Medeski, Martin & Wood. Platí ale spíš co do koncepce. Šimkova hudba je osobitá a plně současná."  Ondřej Bezr, Lidovky.cz

Jiří Šimek – g; Rastislav Uhrik – b; Dano Šoltis; Martin Brunner – keys.

Vstupné na sezení 350 Kč, na stání 200 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: m.facebook.com

groove jazz
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu